ShowBizz

Gena pret kaçurrelat e tij, shikoni ndryshimin!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:56 - 02/06/18 |
mapo.al

Gena jo vetëm dallon nga stili i të kënduarit por edhe për paraqitjen e tij, me flokët e gjata dhe kaçurrela.


Nuk na e priste kurrë mendja se ai një ditë do të priste flokët e tij, por ja që ndodhi.


Big Mama përmes një video në Instastory na ka treguar se ai i ka prerë flokët e shkurtra.Arsyeja që Gena i ka prerë është për shkak të një basti.


“Gena me imazhin e ri me flokë të shkurtra humbi sfidën dhe preu flokët”, shkruan Big Mama në Instastory.Etiketa: , , ,

Pas