ShowBizz

Genta Ismajli shfaqet mjaft sensuale në setin e ri të fotove
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:57 - 09/11/19 |
mapo.al

“Genta Ismajli është si një arushë e fjetur,  ajo pushon për disa muaj dhe vetëm kur e shikon që rikthehet”, thotë gazeta ‘Ekspres’.I tillë mund të konsiderohet edhe rikthimi i saj gjatë këtij muaji. Këngëtarja, e cila nuk ishte shumë aktive gjatë këtij viti, ka vendosur që të bëjë një rikthim interesant.Këngëtarja Ismajli është parë edhe në Turqi para realizimit të këtij fotosesioni, madje në një moment kishte të shtruar një darkë tepër luksoze.1

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas