ShowBizz

Georgina pozon për një nga revistat më prestigjoze në Portugali

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:35 - 28/05/20 |
mapo.al

Georgina Rodrigues ka pozuar për herë të parë për një nga revistat më prestigjoze në botë.


Bëhet fjalë për reviztën portugeze “Women’s Health”.


 


 


See the source image

Ajo ka dalë në faqen e parë të revistës dhe padyshim që ndihet e lumtur në maksimum. “Hera ime e parë në një kopertinë portugeze,” shkruan Georgina përkrah imazhit të publikuar.

Fansat i kanë komentuar se është e pafalshme që ka pozuar kaq vonë për një revistë portugeze, duke qenë se edhe partneri i saj Cristiano Ronaldo është nga Portugalia.

See the source image

See the source image


Etiketa:

Pas