ShowBizz

Georgina Rodriguez preferon vetëm firma të njohura për t’u veshur…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:08 - 28/08/18 |
mapo.al

Georgina Rodriguez pëlqen vetëm markat dhe brendet më famë ndërkombëtare, pasi është shumë e dashuruar pas modës së fundit.


Partnerja e yllit të Juventus, Cristiano Ronaldo, asnjëherë nuk humbet shansin për të treguar veshjet prestigjioze.


Mënjeherë pas zhvendosjes në Itali, modelja me parternin e saj CR7 janë fotografuar duke bërë shopping në dyqanet më të shtrenjta në Milano.Versace, Prada, Valentino janë disa prej markave të saj të preferuara. 1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas