ShowBizz

Geti me urim special për Marinën në ditëlindjen e saj të 30-të


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:12 - 17/05/20 |
mapo.al

Prezantuesja e njohur nga Shqipëria, Marina Vjollca, feston ditëlindjen e 30-të.


Urimet nuk kanë munguar nga ana e familjarëve, miqëve, kolegëve apo dhe ndjekësave.


Por urimi më specila pa dyshim që do ishte ai i bashkëshortit, reperit Ghetto Geasy, me të cilin është e martuar që disa vite. 
  

View this post on Instagram

 

Happy birthday to the woman who still makes my heart beat fast. My 👸🏼 @marina_vjollca

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Ai ka përzgjedhur një fotografi të përbashkët bardh e zi me partneren e tij, ndërsa dedikimi ishte po ashtu tejet unik. “Gëzuar ditëlindjen për femrën që ende e bën zemrën time të rrah shpejt”, ka qenë përshkrimi krahas imazhit.

 

 

View this post on Instagram

 

#tb Athens 🇬🇷 #worldisbeautiful

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Marina dhe Geti u martuan në shtator të vitit 2017, ceremonia madhështore e të cilëve përflitet akoma në faqet rozë. Ata tashmë kanë ndërtuar një jetë në Tiranë dhe po vazhdojnë të jenë të angazhuar me aktivitetet e tyre në karrierë.

 

View this post on Instagram

 

Me & My Queen 🙏 #dubai

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

 

View this post on Instagram

 

🐫

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas