ShowBizz

Getinjo kopjon Cristiano Ronaldon, pozon i zhveshur në…

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:11 - 11/07/18 |
mapo.al

Reperi i njohur kosovar, Getinjo, ka bërë të ditur për fansat e tij se nuk do të sjellë projekte të reja këtë verë.


Krejt kjo pauzë vjen ngase ai dhe vëllai i tij, reperi Mozzik, do të punojnë për projektet e reja që do të lansohen pas verës.


Sido që të jetë, Getinjo është një personazh mjaft i pëlqyer dhe i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.


Shpesh, ai ndan me ta fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme e tij, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe fotografitë provokuese.


Së fundmi, reperi nga Ferizaji ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet i zhveshur teksa vë në pah trupin e tij.

Ai gjithashtu vë në dukje edhe tatuazhet e shumta, me të cilat ka mbuluar një pjesë të mirë të trupit.

“CR7”, shkruan ai në mbishkrimin e fotografisë, me çka i referohet pozës së marrë si futbollisti i famshëm, i cili shpesh pozon i zhveshur për të reklamuar linjën e të brendshmëve të tij.

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/getinjo-pozon-i-zhveshur-si-cristiano-ronaldo-557291/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright


Etiketa: , , ,

Pas