ShowBizz

Getoar Selimi po sjell projektin e ri, fillimisht pyeti fansat

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:58 - 30/03/19 |
ro ot

Është ndër reperët më të preferuar të publikut shqiptar. Në rrjete sociale është mjaft i komentuar jo vetëm për pamjen e tij, por dhe hitet që ai publikon. Shpeshherë Getoar Selimi ndan me fansat foto nga jeta e përditshme dhe pjesa profesionale.
Së fundmi, në instagram ai ka postuar një foto ku pyet fansat: “Të dielën?”. Kjo gjë nënkupton se ai ka gati projektin e ri, dhe së shpejti pret ta publikojë por smund të ndodhë ndryshe pa pyetur fansat. Nuk kanë munguar komentet dhe reagimet e shumta në rrjete sociale. Ndër të tjera pritet nëse ai do ta lancojë këtë projekt këtë të djelë apo jo./MAPO.AL/


Image

Etiketa: , , , ,

Pas