ShowBizz

Getoari qethet qeros, bllokon komentet në postimin e tij (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:59 - 16/09/19 |
mapo.al

Getoar Selimi, bashkëshorti i Marina Vjollcës, është një nga reperët më të njohur në Kosovë e Shqipëri, pjesë e grupit të hershëm ‘Tingulli Trent’ dhe tani “Babastars”. Me anë të një postimi në ‘Instagram’, Geti ka ndarë me fansat një ndryshim drastik që ka bërë në lukun e tij. Ai është qethur qeros.

Reperi gjithashtu ka bllokuar edhe opsionin e komenteve në foto. Mos ndoshta Geti ka parashikuar komente negative nga fansat e tij, për këtë ndryshim të befasishëm në pamje?


Etiketa: ,

Pas