ShowBizz

Getoari pozon nga pishina, Fjolla Morina bën komentin epik

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 22/06/19 |
ro ot

Fjolla Morina ka habitur me komentin në një foto që Getoar Selimi ka publikuar në profilin e  Instagram nga pishina. Getoar Selimi dhe bashkëshortja e tij, Marina Vjollca, ka disa ditë që po pushojnë në bregdet. Çifti nuk i kanë kursyer fotografitë për fansat, përmes së cilave tregojnë se po kalojnë çaste të paharruara.


Geti pozoi nga pishina duke shijuar një pije, ndërsa fotos ia shtoi fjalët “Na mbyti dielli”. Në mesin e shumë komenteve, të bie në sy edhe ai i Fjolla Morinës e cila i shkroi “Babooo”.
Image

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas