ShowBizz

Gigi Hadid fotografohet me të dashurin e ri

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:30 - 14/08/19 |
mapo.al

Modelja e njohur Gigi Hadid është “kapur mat” me të dashurin e saj të ri, Tyler Cameron. Çifti u forografua teksa dilnin nga një bar. Dyshja e kanë nisur romancën e tyre në fillim të gushtit.


<
>
gigi1 gigi43 gigi2

Gigi Hadid nuk ka shumë kohë që është ndarë nga Zayn Malik. Ata u ndanë dhe u bashkuan disa herë, mirëpo pas shkëputjes së fundit, Gigi duket se gjeti lumturinë në krahët e Tyler Cameron.

Etiketa: , ,

Pas