Aktualitet

Gigi Hadid zbulon emrin e vajzës dhe është kaq i bukur

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:05 - 22/01/21 |
mapo.al

Gigi Hadid dhe Zayn Malik mirëpritën fëmijën e tyre të parë, një vajzë, në 23 shtator të 2020-ës.Prej atij momenti, fansat dhe ndjekësit e çiftit kanë dhënë qindra ide se si mund të ishte emri i vajzës së tyre dhe 4 muaj më vonë, Gigi vendosi ta zbulojë atë më në fund.


Në bio-ne Instagramit të modeles shkruhet:
“Khai’s mum” (Mamaja e Khait)Më në fund: Gigi hadid zbulon emrin e vajzës dhe është


Ndonëse emri “Khai” zakonisht i jepet një djali, origjina arabe e emrit nënkupton “I përzgjedhuri, mbretërori”.

Ndërkohë, origjina vietnameze e tij nënkupton “triumf”.

Pjesa më e madhe e shtatzënisë së modeles është mbajtur private dhe kjo i ka bërë njerëzit edhe më kuriozë për emrin e vajzës.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas