Aktualitet

Gjendet e mbytur gruaja në Himarë, anëtarët e tjerë të familjes ia dolën të shpëtonin
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:16 - 05/08/20 |
mapo.al

Është gjetur e pajetë gruaja e cila kishte humbur në det, pasi doli me varkë për peshkim me familjen e saj në Himarë.


Mirela Rama është gjetur e mbytur, pak orë pasi u shpall e zhdukur. Ajo ndodhej në varkë me bashkëshortin dhe dy djemtë. Bashkëshorti Robert Rama dhe djemtë Avdul dhe Arsen Rama arritën të shpëtojnë.


Arsen Rama është shprehur se tentuan ta shpëtojnë gruan, por nuk ia dolën sepse rrezikonin të mbyteshin edhe vetë.Shkak për ngjarjen tragjike është bërë stuhia në det, që e ka bërë varkën të përmbyset.


LEXO EDHE:


Himarë – Katër anëtarë të një familje dalin për peshkim në mes të dallgëve, zhduket gruaja


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas