Aktualitet

Gjendet i pajetë i riu në Durrës, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:46 - 21/09/20 |
mapo.al

Në fshatin Shkallnur të Durrësit është gjetur i varur mëngjesin e sotëm, në banesë, rreth orës 07:15, i riu F.K., 28 vjeç. Sipas njoftimit të policisë dyshimet janë se i riu i ka dhënë fund jetës me vetëvarje.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, njofton policia.


Njoftimi i Policisë:Durrës/Informacion paraprak
Më datë 21.09.2020, rreth orës 07:15, në fshatin Shkallnur, Durrës, është gjetur i vetëvarur në banesë, shtetasi F. K., 28 vjeç, banues në Shkallnur.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: , , ,

Pas