Aktualitet

Gjendet i pajetë një person në Elbasan, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:19 - 02/06/21 |
mapo.al

Një person rreth moshës 65 vjeç është gjetur pa shenja jete në Elbasan, mesditën e sotme.


Në trup nuk i janë gjetur shenja dhune dhe dyshimet e para janë vdekje natyrale nga infarkti.


Nuk dihen ende detaje të reja, ndërsa policia po punon për zbardhjen e rrethanave në të cilat ai ka ndërruar jetë.1Etiketa: , ,

Pas