Aktualitet

Gjendet i shtrirë përtokë – Plagoset me kaçavidë adoleshenti në Vlorë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:15 - 02/01/21 |
mapo.al

Një adoleshent nga Vlora gjendet i plagosur në spitalin rajonal të qytetit bregdetar, pasi është goditur nga një armë prerëse, që mund të jetë edhe një kaçavidë.I riu, rreth 15 vjeçar, u gjet përtokë i gjakosur nga forcat e rendit, pas një konflikti që dyshohet të ketë ndodhur në zonën e Lungomares.


Viktima mësohet se është goditur në afërsi të qafës, por sipas personelit mjekësor nuk është në rrezik për jetën.
Nga ana tjetër policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes dhe identifikimin e autorit të plagosjes.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas