Aktualitet

Gjendet një automjet i braktisur pranë Liqenit të Shkopetit (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:58 - 22/05/21 |
mapo.al

Një automjet është gjetur në afërsi të liqenit të Shkopetit, i rënë nga një lartësi prej 50-60 m nga rruga. Nuk dihet ende nëse automjeti është vetëhedhur nga persona të caktuar aty, apo ka përfunduar si pasojë e një aksidenti.


Automjeti dyshohet se ka më shumë se 3 ditë, dhe pas evidentimit ka shkuar me urgjencë grupi hetimor për të bërë hulumtimet dhe për të zbuluar arsyet se si automjeti ka përfunduar aty.


Në policinë e zonës nuk është bërë ndonjë denoncim për zhdukjen e ndonjë personi, ç’ka ul mundësitë e një aksidenti.Shpeshherë persona nga qytete të tjera hedhin në Liqenin e Shkopetit automjete të ndryshme për të fshehur gjurmët e krimeve të caktuara, por pritet vlerësimi i ekspertëve për të dhënë informacion nëse kemi të bëjmë me një rast të tillë.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas