Aktualitet

Gjendet një granatë pranë Drejtorisë së Policisë Tiranë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:26 - 05/06/20 |
mapo.al

Gjendet një granatë e pashpërthyer pranë Drejtorisë së Policisë Tiranë. Lënda plasëse është pikasur gjatë punimeve të punonjësve të UKT-së.


UKT po punon në rrugën ”Vangjush Furxhi” në kryeqytet për të shtruar një tubacion dhe gjatë punës ësthë gjetur granata e ofensive e paplasur dhe e vjetër.


Zona është rrethuar ndërsa priten të vijnë ekspertët për të bërë çmontimin e saj. Dyshohet se granata ndodhej aty prej vitesh.


 Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas