Aktualitet

Gjendet një grua e pajetë në Shkodër, ka plagë të shumta në trup


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:05 - 15/04/21 |
mapo.al

Një grua është gjetur e pajetë mesditën e sotme në Shkodër. Nga të dhënat e para, raportohet se gruaja ka plagë të shumta në trup, të shkaktuara nga një mjet prerës


Policia dhe grupi hetimor ka mbërritur në vendngjarje dhe pritet të zbardhë ngjarjen.


 

Ndërkohë, nuk dihet ende nëse kemi të bëjmë me vrasje apo vetëvrasje.Ngjarja ka ndodhur në zonën e Rusit, ndërsa nuk dihet ende identiteti i viktimës.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas