Aktualitet

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përdor në atentatin ndaj Geçes


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:17 - 06/02/21 |
mapo.al

Një automjet tip ‘Toyota’ është gjetur i djegur në Vlorë.


Dyshohet se automjeti është përdorur në atentatin e kësaj mbrëmje ku mbeti i vdekur Gentian Qarri.


40-vjeçari, i njohur në zonë si “Geçe”, u qëllua me disa plumba teksa lëvizte në këmbë në lagjen ’29 nëntori’.Autorët mësohet se kanë qëlluar nga një automjet në lëvizje.Policia ka rrethuar zonën ndërsa ka nisur kërkimet për të identifikuar dhe arrestuar autorët.LEXO EDHE: 

Plumba në kraharor – Kush është viktima e atentatit në Vlorë (EMRI)

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas