Aktualitet

Gjendet një person i pajetë në Linzë, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:17 - 03/09/21 |
mapo.al

Një 69-vjeçar është gjetur i pajetë në Linzë. Sipas policisë viktima është L. T., 59 vjeç.


Ai dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri tip pistoletë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 20:55.


Njoftimi i policisë:
Më datë 03.09.2021, rreth orës 20:55, në Linzë, dyshohet se është vetëvrarë me armë zjarri pistoletë shtetasi L. T., 59 vjeç.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas