Aktualitet

Gjendet një trup i pajetë në Bulqizë, nisin hetimet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:00 - 13/08/21 |
mapo.al

Një trup i dekompozuar është gjetur rreth orës 11:00 të 13 gushtit në një zonë pyjore në njësinë administrative Trebisht në Bulqizë.


Nga këqyrja parapakre, grupi hetimor bën të ditur se në trupin e viktimës nuk ka shenja dhune. Mbeten të paqarta rrethanat e kësaj ngjarje.


Njoftimi i policisëMë datë 13.08.2021, rreth ores 11.05, është marrë informacion se në një zonë pyjore në njësinë administrative Trebisht, është konstatuar një shtetas pa shenja jete (i dekompozuar).
Vijon puna për identifikimin e trupit të pa jetë dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.1


Etiketa: ,

Pas