Aktualitet

Gjendet një trup i pajetë tek zona e ‘Brrylit’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:32 - 15/11/19 |
mapo.al

Një trup i pajetë është gjetur mëngjesin e sotëm në zonën e ‘Brrylit’ në Tiranë. Ende nuk bëhen me dije shkaqet e vdekjes së këtij personi, por dyshohet se ka pësuar një infarkt. Trupi i viktimës i përket një mashkulli. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendngjarje.


1


Etiketa: , ,

Pas