Aktualitet

Gjendet pas 2 javësh shqiptarja që u zhduk në mënyrë të mistershme në Greqi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:00 - 30/05/21 |
mapo.al

Ka marrë fund ‘aventura’ dyjavore e zhdukjes së shqiptares në Greqi. Mediat në shtetin helen raportojnë se 38-vjeçarja Ermalda Arapi është gjetur shëndoshë e mirë dhe ndodhet pranë të afërmeve të saj.


Në 18 maj ajo doli nga shtëpia dhe që prej asaj dite nuk kishte asnjë informacion mbi fatin e saj. Policia greke u vu në lëvizje për gjetjen e 38-vjeçares, derisa u bë e mundur sot.


Autoritetet policore morën sot një telefonatë, ku shqiptarja Ermalda Arapi u gjet dhe ishte në gjendje të mirë shëndetësore pranë familjes.

LEXO EDHE:Zhduket 38-vjeçarja shqiptare në Greqi, familja ngre alarmin (FOTO+EMRI)1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas