Aktualitet

Gjimshiti gol në shtesë, mposht Veronën e shqiptarëve (Video)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:20 - 07/12/19 |
mapo.al

Atalanta e Berat Gjimshitit priti sot Veronën e Amir Rrahmanit dhe Marash Kumbullës, me këtë të fundit në stolin e rezervave pas dëmtimit që pësoi disa javë më parë.


Sfida ka qenë me shumë intesitet dhe me plot pesë gola të shënuar. Dy herë kanë kaluar veronezët në avantazh dhe dy herë kanë barazuar bergamaskët për të fituar në fund me golin e Gjimshitit.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas