Aktualitet

Përmet/ Grabiti biznesin gjatë natës, në kërkim autori

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:20 - 10/05/20 |
mapo.al

Një biznes është grabitur gjatë mbëmjes së kaluar në lagjen ‘Varrosh’ të Gjirokastrës.


Policia sqaron se është grabitur me thyerje dyqani i Z. J., ku autori A. P. ka marrë një shumë parash. Mësohet se ky i fundit është në kërkim nga policia.


“U referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Përmet dhe u bë shpallja në kërkim e shtetasit A.P banues në Përmet.


Gjatë natës në lagjen “Varrosh”, Përmet dyshohet se ka vjedhur me thyerje në dyqanin e shtetasit Z. J.autori ka vjedhur një shumë parash. Punohet për kapjen e autorit”, thuhet në njoftimin e policisë.Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas