Aktualitet

“Gjithmonë do të jem këtu për ty” – Një baba si i Bebe Rexhës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:55 - 21/06/21 |
mapo.al

Bebe Rexha në “Ditën e baballarëve” ka vendosur të surprizojë të atin me fjalët më të ëmbla.


Ajo ka ndarë një video në rrjete sociale, ku i ati duket se nuk ndalon së suportuari këngëtaren në çdo hap skenik.


Ai shfaqet duke e përqafuar pak para se e bija të dalë në skenë për të kënduar.Krahas videos Bebe shkruan:
“Kur nisa për herë të parë punën në biznesin e muzikës, isha shumë e frikësuar. Babai im më thoshte: ‘Mos u shqetëso gjithmonë do të kesh një çati mbi kokë dhe një vend për të fjetur për sa kohë unë do të jem këtu. Faleminderit që gjithmonë më ke qëndruar pranë. Tani të qëndroj unë ty pranë. Të dua babi”’. 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha)

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas