Aktualitet

‘Gjithmonë dora më kap të dënuar’
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:27 - 14/08/19 |
mapo.al

“Dmth që të kuptohemi: ti shkon në Shkodrën e dijes, kulturës, humorit e të qytetarisë dhe i vetmi kandidat që arrin të gjesh është një i dënuar për trafik?! Ti qofsh!”


Kështu shkruan njeriu i memeve, Genc Sejko, duke iu referuar çështjes së Valdrin Pjetrit, kandidatit socialist për Bashkinë e Shkodrës.


Historia ka shkaktuar mjaft reagime në median sociale.


Pyetja që ngrihet është se pse çdo kandidat që zgjedh Rama, ka probleme me ligjin.


Kurse mjeshtri Bujar Kapexhiu vjen me punimin e radhës në Mapo, me titull “Dora e keqe”.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas