ShowBizz

Gjithmonë e gjen rrugën/ Tuna organizon ditëlindjen e djalit në kushte izolimi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:15 - 03/05/20 |
mapo.al

Djali i Tunës dhe Patris Berishës, Tian, dje(2 mars) kishte ditëllindjen e tij të tretë. Pavarsishtë situatës dhe gjendjes së izolimit, këngëtarja e ka gjetur mënyrën për të organizuar një festë për të voglin e saj.Artistja e njohur ka realizuar një set të veçantë fotografik me djalin dhe bashkëshortin e saj, teksa shfaqen mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit. Në kolazhin e një sërë imazhesh, biondja ka arritur të marrë vëmendje me dukjen e saj unike.


 


 

View this post on Instagram

 

Tian Patris

A post shared by (@tunasejdi) on

Ndër urimet e shumta për djalin nga kolegët, miqtë dhe të afërmit e Tunës, një urim i bukur ishte dhe ai këngëtari Robert Berisha që është dhe xhaxhai i Tianit.


Etiketa: ,

Pas