Aktualitet

Gjoba ndaj Braimllarit – Kryemadhi: Absurde, Endriti nuk do t’i ndalë takimet


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:20 - 11/02/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka reaguar ashpër ndaj fushatës së gjobave politike që qeveria ka urdhëruar ndaj anëtarëve të LSI dhe opozitës.

“Sot u njohëm dhe më një vendim të një drejtori policie Fred Mara që i duket vetja se është politikan i madh se mund ta mbajë njëherë me PS e njëherë me PD mirë në Korçë. Më duket jo vetëm absurde por dhe guxim i madh.


Shumë mirë që ia ka vendos gjobën Endrit Braimllarit se nëse bënte 500 takime në ditë tani do bëjë 1500 takime në ditë, nuk do kthehet që ta shikojë më vajzën e vetë në Tiranë që e ka 1 vjeçe, por përkundrazi do rrijë atje mëngjes, drekë, darkë dhe nuk ka për të pushuar asnjë sekondë, jo vetëm Endriti por të gjithë të rinjtë dhe të rejat që janë jo vetëm në Korçë por në të gjithë Shqipërinë”, tha Kryemadhi.

Lexo edhe :  "Ka degraduar me kohën" - Rama mbyll dyert e bashkëpunimit me LSI-në1
Etiketa: , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas