Aktualitet

Gjobë ndaj pensionistit – LSI Durrës protestë: Ndal dhunës ndaj intelektualëve


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:30 - 12/02/21 |
mapo.al

Lëvizja Socialiste për Integrim në Durrës zhvilloi sot një protestë para komisariatit të këtij qyteti kundër gjobitjes prej 50 milionë lekësh ndaj kreut të shoqatës “Durrësi Autokton” Abdullah Deliallisi, vetëm se organizoi takimin në nderim të figurës së arkeologut të njohur durrsak, Vangjel Toçe.

Reagimi i LSI Durrës:


NDAL SHTETIT POLICOR
NDAL DHUNËS NDAJ INTELEKTUALËVE


DHE QYTETARISË SË DURRËSIT


50 MILIONË LEKË GJOBË NDAJ NJË PENSIONISTI INTELEKTUAL

NDËRSA OLIGARKËVE “RILINDJA” U JEP TENDERA DHE KONCENSIONE

50 MILIONË LEKË GJOBË VËRINI OLIGARKËVE TUAJ JO INTELEKTUALËVE TË DURRËSIT

Gjithmonë në krah të intelektualëve të Durrësit.

Gjithmonë do ngremë zërin për Durrësin.

LSI Durrës

#DurresiShtepiaJuaj

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas