Aktualitet

Gjuha e rëndë e përdorur ndaj Grida Dumës – Reagon Kim Mehmeti: Rilindja, ‘gropë’ që duhet mbyllur
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:27 - 02/12/20 |
mapo.al

Gjuha e rëndë që analisti Frrok Çupi përdori ndaj ish-deputetes Grida Duma, mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Open’ në Top Channel ka sjellë edhe reagimin e publicistit dhe shkrimtarit, Kim Mehmeti.Reagimi:


“Goja që publikisht ofendonte Grida Dumën, është ‘gyp’ nga zbrazet ‘gropa septike’ e regjimit të “Rilindjes’, ndërkaq mos reagimi ynë, është kapaku i asaj grope, i gropës që duhet mbyllur sa më pare, nëse duam ta pengojmë kalbjen dhe qelbjen e shoqërisë shqiptare!” (#KimMehmeti)Image

Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas