Aktualitet

Gjykata e Fierit lë në burg dy të rinjtë që përdhunuan 23-vjeçaren

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:54 - 15/05/20 |
mapo.al

Gjykata ka lënë në burg dy të rinjtë e akuzuar për përdhunimin e një 23-vjeçarje në qytetin e Fierit.


M.G 26 vje֛ç dhe O.A akuzohen për marrëdhënie seksuale me dhunë me të rritur dhe shtrëngim me anë të kanosjes për dhënien e pasurisë e kryer në bashkëpunim.


Vetë 23-vjeçarja kishte bërë kallzimin se “më 5 maj në një banesë të tyre në Fier, këta shtetas e kanë përdhunuar dhe e kanë shtrënguar për të përfituar pasuri’‘, thuhej në njoftimin e policisë.


Gjyqtar i vlerësimit të masës së sigurisë është Olkeda Lice ndërsa prokuror Dorian Tafili.Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas