Aktualitet

Gjykata i sekuestron makinën e blinduar Durim Bamit

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:46 - 26/02/20 |
mapo.al

Gjykata e Posaçme ka vendosur të sekuestrojë një automjet të blinduar të Durim Bamit. Operacioni Forca e Ligjit, më 8 shkurt, sekuestroi makinën e blinduara të Durim Bamit në Krujë.


Sekuestrimi e makinës së blinduar të Bamit u bë në kushtet e emergjencës me firmën e drejtorit të Policisë së Shtetit, pasi dyshohet se automjeti është pasuri e vënë me burim të paligjshëm dhe se mund të fshihej pas nisjes së operacionit për sekuestrimin e tyre.

Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas