Aktualitet

Gjykata liron nga qelia të riun që u “la targën” policëve, burg për të tjerët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:54 - 30/07/21 |
mapo.al

Gjykata e Tiranës ka lënë në burg 4 shpërndarësit e kokainës të arrestuar pas një operacioni anti-drogë të zhvilluar dy ditë më parë në zonën e “Varrit të Bamit”.


Gjykata ka liruar nga qelia Gazmir Canin, i cili ishte drejtuesi i “Benz”-it që u largua me shpejtësi duke vendosur në rrezik jetën e agjentëve të policisë.


Në burg do të qëndrojnë Gentian Kore, Erjon Prengaj, Altin Gega dhe Taulant Çoku.Në operacionin e quajtur “Xhamlliku” u sekuestruan 1 kg e 128 gr lëndë narkotike kokainë, 3 automjete dhe 7 aparate celulare.
LEXO EDHE:Operacioni “Xhamlliku”, të arrestuarit nuk flasin, si e hodhi korrieri kokainën

 

 

1


Etiketa: , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas