KMR

‘Gjyshet vagabonde’, darkë me striptistë e masazhe në azil

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:42 - 21/10/18 |
mapo.al

Kush tha se pensionistet e moshura nuk kanë nevojë për pak adrenalinë, e sidomos kur ajo u vjen nga djem të rinj, simpatikë dhe të palestruar, para të cilëve çdo femër do të lagej… Kështu ka ndodhur edhe me plakat e një azili në Britaninë e Madhe, për të cilat dikur rezervoi një surprizë shumë “hot”.


Përparëse dhe papijon mbi muskujt e dukshëm, nuk është një festë beqarie por është darka pikante që kanë marrë 11 gjyshe në një qendër pritëse në Essex, në Britaninë e Madhe. Ideja erdhi nga një prej mysafirëve të “Milton Lodge”, Shtëpia e pensionistëve në Colchester, Joan Corp, 89 vjeçe.


Kështu koordinatorja e aktivitetit Claire Martin i punësoi djemtë e palestruar të kompanisë “Hunks in Trunks”. Ishte një mbrëmje e nxehtë në të cilën morën pjesë edhe disa të afërm, që u mbyll me një masazh final, për të thënë natën e mirë.


Doll Jenkins, më e moshuara e grupit, me 99 vitet e saj, i’u tha kamerierëve “hot” në mbyllje të darkës, që të mbanin të lirë ditën e ditëlindjes së saj të 100-të.


foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri foto galeri

 


Etiketa: , , ,

Pas