Aktualitet

Gjyshja e Bes Kallakut feston sot ditëlindjen, aktori e uroi me fjalë të ëmbla


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:43 - 21/04/21 |
mapo.al

Gjyshja e Bes Kallaku, feston sot ditëlindjen dhe aktori zgjodhi ta uronte atë publikisht me fjalë të ëmbla.

Me një foto ku shihen të qeshur, Besi ka shkruar:


“Urime Ditelindjen o Ija e t’gjithve! @ijabeskallakut”-  duke i bërë tag, pasi sigurisht Ija ka dhe llogari personale në Instagram.

 View this post on Instagram

 


A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku)

Komentet e urimit për gjyshen e Besit ishin të panumërta, teksa të gjithë shprehin përzemërsinë e tyre.

Gjyshja e Besit, Ija, është një personazh jo pak i njohur për publikun shqiptar. Ajo është kthyer në gjyshen më të dashur të shqiptarëve, që ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me çiltërsinë e saj.

Pak ditë më parë, Ija e surprizoi aktorin në emisionin “Soiree”, ku ishte i ftuar në një intervistë me Xhensilën.

Ajo u fut në skenë duke emocionuar Besin, ndërsa ai e priti me përqafime dhe s’ndaloi së puthuri gjyshen në ballë.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas