Aktualitet

Godet punonjësin e OSHEE-së, arrestohet 35-vjeçari në Vlorë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:24 - 14/07/20 |
mapo.al

Një 35-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi ka goditur një punonjës të OSHEE-së në Vlorë.


Ngjarja ka ndodhur në lagjen “1 Maji” për motive të dobëta.


S.Sh. ka goditur me mjet të mprehtë punonjësin e OSHEE-së teksa ai ishte duke kryer detyrën. Materialet i kaluan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


Njoftimi i policisë


Vlorë

Arrestohet në flagrancë shtetasi S. Sh., 35 vjeç, banues në Vlorë, pasi në lagjen “1 Maji” Vlorë ka goditur fizikisht dhe me mjet të mprehtë gjatë ushtrimit të detyrës një punonjës të OSHEE-së, për motive të dobëta.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas