Aktualitet

Goditën me mjete të forta një person në Durrës, policia kap autorët


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:26 - 26/09/21 |
mapo.al

Policia e Durrësit ka arrestuar dy persona mesditën e sotme. Mësohet se dy personat në pranga akuzohen për dhunë ndaj personit.


Sipas raportimeve, B.H., dhe A.H., pas një konflitki çasti, kanë goditur me mjete të forta personin me inicialet E.P.


Policia dhe grupi hetimor vijojnë hetimet për të zbardhur ngjarjen.Njoftimi i Policisë
Goditën me mjete të forta pas një konflikti të çastit nje shtetas, shoqërohen dy autorët e dyshuar të ngjarjes.Në lagjen Nr.18 Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit shtetasit B.H., dhe A.H., kanë goditur me mjete të forta shtetasin E.P., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.Menjëherë shërbimet e Policisë kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin në ambientet e Komisariatit të Policisë Durrës, për veprime të mëtejshme, autorët e dyshuar të ngjarjes, shtetasit B. H., dhe A. H.

Lexo edhe :  Kapen me kokainë 3 "bishat" shqiptare në Itali, si i "groposi" nofka e tyre

Grupi hetimor po punon për zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas