Aktualitet

Goditet nga kova e eskavatorit, humb jetën punëtori në aeroportin e Kukësit


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:36 - 25/02/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Kukës, ku një punëtor i kanterit të aeroportit ka humbur jetën.

Paraprakisht raportohet për një aksident në punë, dhe dyshohet se punëtori, ende i paidentifikuar, është goditur për vdekje nga kova e eskavatorit.


Nuk ka ende ndërkohë një reagim zyrtar nga ana e Policisë.
 


4Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas