ShowBizz

Gold AG i rrëfehet të pathënat e jetës së tij, do të mbeteni pa fjalë nga ato që thotë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:52 - 03/04/18 |
mapo.al

Reperi Gold AG ka bërë një bisedë interesante me veten e tij. Ai ishte i ftuar në rubrikën ‘Vetmeveti’.


Gold AG vjen me një rrëfim shumë interesant dhe prekës nga jeta e tij, e cila nis që nga largimi nga Presheva drejt Kosovës para luftës së vitit 1999.


Më pas gjatë luftës nis edhe kaluari tjetër i largimit bashkë me grupe të tjera refugjates nga Kosova për Maqedoni. Bashkëjetesa me familjen që e strehoi dhe më pas rikthimi i dhimbshëm për në shtëpi.


Të gjitha do të keni mundësi ti shikon në videon e mëposhtme.


 


Etiketa: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Pas