ShowBizz

Gold Ag publikon foto me bashkëshorten për herë të parë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:48 - 26/05/20 |
mapo.al

Reperi Gold Ag i ka dhënë fund beqarisë me një ceremoni shumë të thjeshtë dhe private.


 


 


 


View this post on Instagram

 

URIME FESTA E FITER BAJRAMIT ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Me rastin e Fiter Bajramait ai ka vendosur të prezantojë bashkëshorten e tij dhe qenka mjaft simpatike.

Reperi ka postuar një foto në “Instagram” ku shkruan: Urime prej neve.

 

View this post on Instagram

 

URIME PREJ NEVE ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on

Gold Ag gjithmonë e ka ruajtur me fanatizëm jetën private dhe është munduar ta mbajë sa më larg vëmendjes së mediave rozë.

 

 

View this post on Instagram

 

GJILAN ❤️

A post shared by Gold AG (@arianagushi) on


Etiketa:

Pas