Aktualitet

Goli i Bonucci-t, në fund të ndeshjes vendos derbin e Torinos (VIDEO)














Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:16 - 05/12/20 |
mapo.al

Juventus fitoi derbin e Torinos falë një goli të kapitenit Leonardo Bonucci në minutën e 90 të ndeshjes.





Bardhezinjtë e panë veten në disavantazh në pjesën e parë, pas golit të mbrojtësit të Torinos, N’Koulu.


Por, në pjesën e dytë, pas anulimit të një goli të Cuadrados, ekipi i drejtuar nga Andrea Pirlo reagoi dhe shënoi me McKennie dhe kapitenin Bonucci, pas dy krosimeve perfekte pikërisht të Cuadrados.




1




Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas