Kronika

Grabitet banesa në Zall Herr, autorën lidhin familjarët, marrin sendet me vlerë dhe paratë

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:15 - 01/05/20 |
mapo.al

Një shtëpi ka rënë pre e maskave gjatë natës së sotme në Zall Herr, Tiranë.


Mësohet se tre hajdutë kanë hynë në shtëpi dhe nën kërcënimin e armës kanë lidhur familjarët dhe më pas kanë marrë sendet me vlerë dhe paratë që familja kishte në shtëpi.


Mësohet se sapo grabitësit kanë ikur nga shtëpia, familja ka marrë në telefon policinë.


Gjatë hetimeve policia ka bërë shoqërimin në komisariat të 10 personave të dyshuar, të cilët po merren në pyetje lidhur me ngjarjen.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas