Aktualitet

Grabitet biznesi në Fier, autorët ende të paidentifikuar


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:54 - 29/09/21 |
mapo.al

Disa persona ende të paidentifikuar janë futur në orët e para të mëngjesit në një biznes në Fier duke marrë një sasi parash.


Ngjarja ka ndodhur në “Sheq të Vogël”.


Tashmë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve.“Në orët e para të mëngjesit, në lagjen “Sheq i Vogël” Fier, në biznesin në pronësi të shtetasit A. T., persona të paidentifikuar kanë marrë një sasi parash.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve”, njofton policia.1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas