Aktualitet

Grabitet karburanti në Lezhë, autorët marrin 1 milionë lekë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:43 - 29/03/21 |
mapo.al

Një pikë karburanti në Shënkoll të Lezhës është grabitur mbrëmjen e së dielës.


Burime bëjnë me dije se autorët të maskuar me pistoletë dhe shkop bejsbolli kanë arritur që të marrin 1 milionë lekë.


Ndërkohë në lidhje me këtë ngjarje nuk ka ende një reagim nga policia.

Gjithashtu pritet sekuestrimi i kamerave të sigurisë së objektit për të zbardhur ngjarjen e ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas