Aktualitet

Grabitet marketi në Peqin, 3 të armatosur dhunojnë pronarin dhe i marrin paratë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:50 - 15/07/21 |
mapo.al

Një grabitje është regjistruar gjatë orëve të natës në Peqin.


Mësohet se pronari i një supermarketi është dhunuar nga tre persona të armatosur, të cilët i kanë marrë dhe paratë e xhiros ditore të biznesit.


Sipas informacioneve, pre e grabitjes ka rënë Agim Spahiu. Autorët e grabitjes janë larguar me një automjet që i priste në vendin ku kryen grabitjen.Ndërkohë, Policia vijon hetimet për identifikimin dhe arrestimin e autorëve.
1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas