Aktualitet

Grabitja/Denoncimi i Berishës: Paratë u vodhën para syve të policisë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:23 - 09/04/19 |
ro ot

Pas grabitjes në aeroportin e Rinasit, ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në facebook denoncimin e një personi që sipas tij është doganier. Në këtë postim Berisha shkruan se paratë janë rrëmbyer para syve të policisë dhe këta të fundit nuk kanë ndërhyrë. Për ish-kryeministrin policia në këtë rast “ishte pjesëmarrëse ne plaçkitje apo kishte pire hashash??”


Sali-Berisha-grabitja-Rinas


1

Etiketa: , , , , , ,

Pas