Aktualitet

Grabitja e Kredo.al dhe dy farmacive, autori dyshohet i njëjti (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:41 - 26/01/21 |
mapo.al

Një person i veshur me bluzë sportive ngjyrë gri dhe që mban një maskë të zezë.

Këto janë disa nga të dhënat për autorin e grabitjes së farmacisë këtë mbrëmje pranë shkollës “Sami Frashëri” në Tiranë.


Dyshohet se është i njëjti person që kreu edhe grabitjen e Kredo.al dhe grabitjen e një farmacie tjetër në rrugën “Zhan D’ark”, ngjarje të ndodhura më 23 dhe 21 janar të këtij muaji.
Deri në këto momente, duket se grabitësi i ka shpëtuar për herë të tretë policisë.


LEXO EDHE: 


Grabitet me armë zjarri farmacia në Tiranë

1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas