Grabitja në mes të Tiranës, 55-vjeçarit i vidhen 10 milion lekë (Detaje)

Zbardhen detaje të reja nga grabitja e ndodhur këtë mëngjes te “Rruga e Kavajës”, në Tiranë. Raportimet në media bëjnë me dije se autorët dyshohet të kenë marrë një shumë prej 10 milionë lekësh të vjetra. Pre e grabitjes ka rënë punonjësi 55-vjeçar i një rrjeti “Exchange”, që mblidhte cashin e tyre dhe e dorëzonte … Continue reading Grabitja në mes të Tiranës, 55-vjeçarit i vidhen 10 milion lekë (Detaje)