ShowBiz

Graciano, tashmë edhe prezantues/ Ja emisioni ku do ta shihni


               Publikuar në : 13:52 - 15/03/19 |
mapo.al

Balerini Graciano Tagani do të rikthehet shumë shpejt në ekran, por kësaj radhe edhe si prezantues. Ai do të moderojë rubrikën “Dance with Graciano” në emisionin “Mos i fol shoferit”. Ky fakt është zbuluar nga vet balerini përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku shfaqet një pjesë nga intervista me të ftuarën e tij të parë, Aulona Mustën.


“Që nga kjo e shtunë, pjesë e “Mos i fol shoferit” do të jetë dhe “Dance ëith Graciano”. Vendi ku personazhet do të rrëfehen teksa kërcejnë. E para që do ta bëjë këtë është Aulona Musta, që unë e dua pafund, dhe kësaj radhe ka thënë çdo gjë të mundshme”, ka shkruar Graciano.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas